Aleksei Turovski ja Priit Peterson – kontsertkohtumine, kuhu on palutud ka lemmikloomad

Aleksei Turovski ja Priit Peterson – kontsertkohtumine, kuhu on palutud ka lemmikloomadTartu linna päeval toimub üks kontsertkohtumine, mida külastab kahtlemata keskmisest kirjum publik.

Nimelt kohtuvad linnakodaniku muuseumi sisehoovis 29. juunil kell 15 zoosemiootik ja etoloog Aleksei Turovski ning kitarrimängija Priit Peterson. Aleksei mõtteid kõlavast loomariigist ning Priidu romantilisel kitarril esitatavaid ooperipopurriisid oodatakse lahkelt kuulama ka lemmikloomi.

Aleksei Turovski avab huvitavaid tagamaid: „Madudega näiteks ei ole üldse mõtet sel päeval muuseumi sisehoovi tulla. Neil ei ole keskkõrva ning nad võivad Priidu kaunist mängu hoopis solvanguna võtta.”

Priit Peterson
Priit Peterson

Küll aga oodatakse kontsertkohtumisele kõiki teisi viisakat käitumist valdavaid ja suhtlemist nautivaid tegelasi koos omanikega. Selliseid keskmiselt kompaktseid… Lemmiku kaalupiiriks on 70 kilo, tegemist ei ole just väga suure sisehooviga.

Aleksei Turovski
Aleksei Turovski

Aleksei Turvoski on ka parasitoloog. Priit Petersonil lõppes sellel kevadel teine õppeaasta Elleri muusikakooli klassikalise kitarri erialal.

 

Prii sissepääs.